Het is de 2100 aan de goudkust van Australië. De eerste grote stad in de oceaan wordt gebouwd. Je bent de nieuwe generatie architecten die deze stad mag ontwerpen en bouwen.
Je gaat de strijd aan met de andere architecten, prestige is alles!
Een nieuw competitief legacy-spel van de bekende auteur Reiner Knizia. My City gaat over het in een stad zetten van gebouwen door de generaties heen, waarbij de gemeenschap in de vroege pre-industriële stadia begint en zich door de industrialisatie ontwikkelt.
Op de achterkant van de speelborden is een variant te spelen
Het bordspel Monopoly Super Elektronisch Bankieren heeft een alles-in-één elektronische bankautomaat en maakt het spel nog spannender met unieke beloningen!
In Paris nemen spelers de rol op van vastgoedbeleggers die de prachtigste gebouwen trachten te kopen in Parijs van de late 19E eeuw. Spelers scoren overwinningspunten door het kopen van gebouwen en het verkrijgen van bonustegels.
Samoa, Het is feest op het eiland! Bij dit feest worden 5 verschillende houten maskers versierd. Het mooist versierde masker zal geluk en fortuin brengen voor degene die het gemaakt heeft. Iedereen versiert samen alle maskers, en wil natuurlijk zijn eigen masker zo mooi mogelijk maken, maar je wilt voorkomen
De schat van Kadora kaartspel. Elke beurt kunnen de spelers kaarten trekken, weggeven of op tafel leggen met als doel om van ten minste één kleur de meeste diamanten te bezitten. Alle andere diamanten leveren strafpunten op, dus de speler met de minste strafpunten wint het spel. Wie kan er